Inloggen
navRechts.jpg
Sponsors Minimaliseren
carelsbergh.jpg
DVV_Smet.jpg
DeVleeshoeve.jpg
Receivium.JPG
BeobankBeveren.JPG
DeSchuur.jpg
 
Fotogalerij Minimaliseren
u12oxaco
DSC_0157 (1024x681)
IMG_0980 (1024x683)
DSC_0185
u8 (1024x681).jpg
u12ninove
DSC_0152 (1024x681)
IMG_0927 (683x1024)
u12melsele
DSC_0079 (1024x681)
DSC_0111 (1024x681)
DSC_0180
 
Nieuws Minimaliseren
07/10 - TUPPERWARE

 

11/09 : START INITIATIE

LEES VERDER ...
23/09 : BARBECUE A LA CARTE

LEES VERDER ...
SCHEIDSRECHTERCURSUS TE NAZARETH

 

LEES VERDER ...
18/08 - BIJEENKOMST PLOEGBEGELEIDERS

 

LEES VERDER ...
 
Wedstrijden Minimaliseren

 

 

DatumThuisploeg Bezoekers Uitslag
za - 23/09 - 12:45BBC Glory Bazel G14BC Guco Lier Vzw G14 A74 - 49
za - 23/09 - 14:45BBC Glory Bazel J18BC Black Boys Erpe-Mere J18 A56 - 53
za - 23/09 - 15:00BBC Glory Bazel G12BBC Falco Gent G12 A11 - 71
za - 23/09 - 16:45BBC Glory Bazel J16BBC Jeugd Gentson J16 B87 - 39
za - 23/09 - 17:00BBC Glory Bazel G08BBC Deinze-Nazareth G08 A1 - 1
za - 23/09 - 18:45BBC Glory Bazel DSEBBC Wildcats Gavere DSE A55 - 74
za - 23/09 - 19:00BBC Glory Bazel HSE BGent-Oost Eagles HSE B67 - 81
za - 23/09 - 21:00BBC Glory Bazel HSE APanters Baasrode HSE B74 - 72

DatumThuisploeg Bezoekers Uitslag
za - 30/09 - 13:00KBBC Upkot Sparta Laarne G08 ABBC Glory Bazel G08 -
za - 30/09 - 14:15Onderons Grembergen J18 ABBC Glory Bazel J18 -
za - 30/09 - 14:30BC Lede J16 ABBC Glory Bazel J16 -
za - 30/09 - 15:00KBBC Upkot Sparta Laarne G10 ABBC Glory Bazel G10 -
za - 30/09 - 17:00KBBC Upkot Sparta Laarne G12 ABBC Glory Bazel G12 -
za - 30/09 - 18:30BC Lede DSE ABBC Glory Bazel DSE -
za - 30/09 - 18:30BBC Helios Kwadro Zottegem HSE BBBC Glory Bazel HSE A -
zo - 01/10 - 15:30BC Asse-Ternat G14 ABBC Glory Bazel G14 -
zo - 01/10 - 17:00Tigers Evergem HSE ABBC Glory Bazel HSE B -
Kalender Minimaliseren


Start afspraakEinde afspraakTitelCategorie
26/09/2017 17:30 26/09/2017 19:00 Training J18 Training
26/09/2017 17:30 26/09/2017 19:00 Training G10 Training
26/09/2017 17:30 26/09/2017 19:00 Training G08 Training
27/09/2017 14:00 27/09/2017 15:30 Training J16 Training
27/09/2017 15:30 27/09/2017 17:00 Training G12 Training
27/09/2017 17:00 27/09/2017 18:30 Training G14 Training
27/09/2017 18:00 27/09/2017 19:00 Initiatie Beginners Training
27/09/2017 19:00 27/09/2017 20:30 Training HSE B Training
27/09/2017 20:30 27/09/2017 22:00 Training DSE Training
28/09/2017 17:30 28/09/2017 19:00 Training G10 Training
28/09/2017 19:00 28/09/2017 20:30 Training J18 Training
28/09/2017 21:00 28/09/2017 22:30 Training HSE A Training
29/09/2017 16:30 29/09/2017 18:00 Training G08 Training
30/09/2017 13:00 30/09/2017 15:00 Competitie: KBBC Upkot Sparta Laarne G08 A - G08 A Competitie
30/09/2017 14:15 30/09/2017 16:15 Oefenwedstrijd: Onderons Grembergen J18 A - J18 Oefenwedstrijd
30/09/2017 14:30 30/09/2017 16:30 Competitie: BC Lede J16 A - BBC Glory Bazel J16 Competitie
30/09/2017 15:00 30/09/2017 17:00 Competitie: KBBC Upkot Sparta Laarne G10 A - G10 Competitie
30/09/2017 17:00 30/09/2017 19:00 Competitie: KBBC Upkot Sparta Laarne G12 A - G12 Competitie
30/09/2017 18:30 30/09/2017 20:30 Competitie: BBC Helios Kwadro Zottegem HSE B - Heren Seniors A Competitie
30/09/2017 18:30 30/09/2017 20:30 Competitie: BC Lede DSE A - Dames Seniors Competitie
01/10/2017 00:00 31/10/2017 00:00 WAFELSLAG Activiteiten
01/10/2017 15:30 01/10/2017 17:30 Competitie: BC Asse-Ternat G14 A - G14 Competitie
01/10/2017 17:00 01/10/2017 19:00 Competitie: Tigers Evergem HSE A - Heren Seniors B Competitie
02/10/2017 17:30 02/10/2017 19:00 Training J16 Training
02/10/2017 17:30 02/10/2017 19:00 Training G14 Training
02/10/2017 17:30 02/10/2017 19:00 Training G12 Training
02/10/2017 18:00 02/10/2017 19:00 Initiatie Beginners Training
02/10/2017 19:00 02/10/2017 20:30 Training HSE B Training
02/10/2017 19:00 02/10/2017 20:30 Training HSE A Training
02/10/2017 20:15 02/10/2017 21:45 Training DSE Training
02/10/2017 21:30 02/10/2017 23:00 Training Masters Training
03/10/2017 17:30 03/10/2017 19:00 Training J18 Training
03/10/2017 17:30 03/10/2017 19:00 Training G10 Training
03/10/2017 17:30 03/10/2017 19:00 Training G08 Training
04/10/2017 14:00 04/10/2017 15:30 Training J16 Training
04/10/2017 15:30 04/10/2017 17:00 Training G12 Training
04/10/2017 17:00 04/10/2017 18:30 Training G14 Training
04/10/2017 18:00 04/10/2017 19:00 Initiatie Beginners Training
04/10/2017 19:00 04/10/2017 20:30 Training HSE B Training
04/10/2017 20:30 04/10/2017 22:00 Training DSE Training
05/10/2017 17:30 05/10/2017 19:00 Training G10 Training
05/10/2017 19:00 05/10/2017 20:30 Training J18 Training
05/10/2017 21:00 05/10/2017 22:30 Training HSE A Training
06/10/2017 16:30 06/10/2017 18:00 Training G08 Training
07/10/2017 11:15 07/10/2017 13:15 Competitie: BBC Eksaarde J18 A - J18 Competitie
07/10/2017 12:45 07/10/2017 14:45 Competitie: G14 - KBBC Upkot Sparta Laarne G14 A Competitie
07/10/2017 13:00 07/10/2017 15:00 Competitie: G10 - BBC Olympia Denderleeuw G10 A Competitie
07/10/2017 15:00 07/10/2017 17:00 Competitie: G12 - Tigers Evergem G12 A Competitie
07/10/2017 16:45 07/10/2017 18:45 Competitie: J16 - B.B.C. Zele J16 B Competitie
07/10/2017 17:00 07/10/2017 19:00 Competitie: G08 A - BBC Falco Gent G08 B Competitie
07/10/2017 18:45 07/10/2017 20:45 Competitie: Dames Seniors - BBC Olympia Denderleeuw DSE A Competitie
07/10/2017 19:00 07/10/2017 21:00 Competitie: Heren Seniors B - KBBC Upkot Sparta Laarne HSE B Competitie
07/10/2017 21:00 07/10/2017 23:00 Competitie: Heren Seniors A - Basket Meetjesland HSE A Competitie
09/10/2017 17:30 09/10/2017 19:00 Training J16 Training
09/10/2017 17:30 09/10/2017 19:00 Training G14 Training
09/10/2017 17:30 09/10/2017 19:00 Training G12 Training
09/10/2017 18:00 09/10/2017 19:00 Initiatie Beginners Training
09/10/2017 19:00 09/10/2017 20:30 Training HSE B Training
09/10/2017 19:00 09/10/2017 20:30 Training HSE A Training
09/10/2017 20:15 09/10/2017 21:45 Training DSE Training
09/10/2017 21:30 09/10/2017 23:30 Competitie: Masters - Olicsa Vets Competitie
09/10/2017 21:30 09/10/2017 23:00 Training Masters Training
10/10/2017 17:30 10/10/2017 19:00 Training J18 Training
10/10/2017 17:30 10/10/2017 19:00 Training G10 Training
10/10/2017 17:30 10/10/2017 19:00 Training G08 Training

 
Double-Pass BBC Glory Bazel is Basket PASS gecertificeerd. Een goede jeugdopleiding binnen een degelijk gestructureerde club.
Copyright 2009 - BBC Glory Bazel  - Gebruiksovereenkomst - Privacybeleid - Powered by STOSIO