Inloggen
navRechts.jpg
Sponsors Minimaliseren
Maes-Boons (Pms355).jpg
TSC.jpg
kbc.JPG
DeVleeshoeve.jpg
DVV_Smet.jpg
BeobankBeveren.JPG
 
Fotogalerij Minimaliseren
DSC_0051
DSC_0162
DSC_0124
DSC_0001B
DSC_0129
DSC_0092
 
Nieuws Minimaliseren
21/10 - QUIZ

 

LEES VERDER ...
FLYER BEGINNERS INITIATIE

 

LEES VERDER ...
BBQ 2016

 

LEES VERDER ...
MEDISCH ATTEST 2016-2017

 

LEES VERDER ...
CLUBACTIVITEITEN 2016-2017

 

LEES VERDER ...
 
Wedstrijden Minimaliseren

 

 

DatumThuisploeg Bezoekers Uitslag
vr - 23/09 - 20:30OlicsaMasters44 - 65
za - 24/09 - 09:00Crelan Okapi Aalstar BU16 miniemen86 - 41
za - 24/09 - 11:00BBC Jeugd Gentson AU12 benjamins110 - 30
za - 24/09 - 11:30Koninklijke Sint-Niklase Condors AU10 microben1 - 1
za - 24/09 - 14:45U18 cadettenBBC Eksaarde A107 - 37
za - 24/09 - 17:00BBC Spie Izegem AU14 pupillen63 - 29
za - 24/09 - 17:30Remant Basics Melsele-Beveren BHeren Seniors A66 - 70
za - 24/09 - 18:30BBC Deinze-Nazareth BHeren Seniors B74 - 46
zo - 25/09 - 11:15Sgolba Aalter ADames Seniors45 - 44

DatumThuisploeg Bezoekers Uitslag
za - 01/10 - 12:45U14 pupillenBBC Helios Kwadro Zottegem A -
za - 01/10 - 14:45U12 benjaminsBasket Meetjesland A -
za - 01/10 - 14:45U18 cadettenKoninklijke Sint-Niklase Condors B -
za - 01/10 - 16:45U10 microbenBBC Olympia Denderleeuw B -
za - 01/10 - 16:45U16 miniemenBBC Falco Gent B -
za - 01/10 - 18:45Dames SeniorsBC Lede A -
za - 01/10 - 18:45Heren Seniors BGent-Oost Eagles F -
za - 01/10 - 21:00Heren Seniors AGent-Oost Eagles B -
Kalender Minimaliseren


Start afspraakEinde afspraakTitelCategorie
26/09/2016 17:30 26/09/2016 19:00 Training U18 cadetten Training
26/09/2016 17:30 26/09/2016 19:00 Training U14 pupillen Training
26/09/2016 17:30 26/09/2016 19:00 Training U16 miniemen Training
26/09/2016 19:00 26/09/2016 20:30 Training Heren Seniors A Training
26/09/2016 19:00 26/09/2016 20:30 Training Heren Seniors B Training
26/09/2016 20:15 26/09/2016 21:45 Training Dames Seniors Training
26/09/2016 21:30 26/09/2016 23:00 Training Masters Training
27/09/2016 17:30 27/09/2016 19:00 Training U12 benjamins Training
27/09/2016 17:30 27/09/2016 19:00 Training U10 microben Training
27/09/2016 18:00 27/09/2016 19:00 Training Initiatie Training
28/09/2016 14:00 28/09/2016 15:30 Training U16 miniemen Training
28/09/2016 15:30 28/09/2016 17:00 Training U14 pupillen Training
28/09/2016 17:00 28/09/2016 18:30 Training U18 cadetten Training
28/09/2016 20:00 28/09/2016 21:30 Training Dames Seniors Training
29/09/2016 17:30 29/09/2016 18:30 Training Initiatie Training
29/09/2016 18:30 29/09/2016 20:00 Training U12 benjamins Training
29/09/2016 21:00 29/09/2016 22:30 Training Heren Seniors B Training
29/09/2016 21:00 29/09/2016 22:30 Training Heren Seniors A Training
30/09/2016 16:30 30/09/2016 18:00 Training U10 microben Training
01/10/2016 00:00 31/10/2016 23:30 TRUFFELSLAG Activiteiten
01/10/2016 12:45 01/10/2016 14:45 Competitie: U14 pupillen - BBC Helios Kwadro Zottegem A Competitie
01/10/2016 14:45 01/10/2016 16:45 Competitie: U18 cadetten - Koninklijke Sint-Niklase Condors B Competitie
01/10/2016 14:45 01/10/2016 16:45 Competitie: U12 benjamins - Basket Meetjesland A Competitie
01/10/2016 16:45 01/10/2016 18:45 Competitie: U16 miniemen - BBC Falco Gent B Competitie
01/10/2016 16:45 01/10/2016 18:45 Competitie: U10 microben - BBC Olympia Denderleeuw B Competitie
01/10/2016 18:45 01/10/2016 20:45 Competitie: Heren Seniors B - Gent-Oost Eagles F Competitie
01/10/2016 18:45 01/10/2016 20:45 Competitie: Dames Seniors - BC Lede A Competitie
01/10/2016 21:00 01/10/2016 23:00 Competitie: Heren Seniors A - Gent-Oost Eagles B Competitie
03/10/2016 17:30 03/10/2016 19:00 Training U18 cadetten Training
03/10/2016 17:30 03/10/2016 19:00 Training U14 pupillen Training
03/10/2016 17:30 03/10/2016 19:00 Training U16 miniemen Training
03/10/2016 19:00 03/10/2016 20:30 Training Heren Seniors A Training
03/10/2016 19:00 03/10/2016 20:30 Training Heren Seniors B Training
03/10/2016 20:15 03/10/2016 21:45 Training Dames Seniors Training
03/10/2016 21:30 03/10/2016 23:00 Training Masters Training
04/10/2016 17:30 04/10/2016 19:00 Training U12 benjamins Training
04/10/2016 17:30 04/10/2016 19:00 Training U10 microben Training
04/10/2016 18:00 04/10/2016 19:00 Training Initiatie Training
05/10/2016 14:00 05/10/2016 15:30 Training U16 miniemen Training
05/10/2016 15:30 05/10/2016 17:00 Training U14 pupillen Training
05/10/2016 17:00 05/10/2016 18:30 Training U18 cadetten Training
05/10/2016 20:00 05/10/2016 21:30 Training Dames Seniors Training
06/10/2016 17:30 06/10/2016 18:30 Training Initiatie Training
06/10/2016 18:30 06/10/2016 20:00 Training U12 benjamins Training
06/10/2016 21:00 06/10/2016 22:30 Training Heren Seniors B Training
06/10/2016 21:00 06/10/2016 22:30 Training Heren Seniors A Training

 
Double-Pass BBC Glory Bazel is Basket PASS gecertificeerd. Een goede jeugdopleiding binnen een degelijk gestructureerde club.
Copyright 2009 - BBC Glory Bazel  - Gebruiksovereenkomst - Privacybeleid - Powered by STOSIO